HAKKIMIZDA

Kaliteli hizmeti kendisine ilke edinen ÖZKONTROL Haşere İLAÇLAMA ailesi sizlere ekonomik ve modern çözümler üretmek için her geçen gün kendisini yeniliyor.

Gelişen teknolojiyi ve sektörün gereksinimlerini iyi bilen ÖZKONTROL Haşere Kontrol İLAÇLAMA ailesi olarak sizlere çağdaş ve güvenilir hizmet sunmaktan onur duyuyoruz. Böcek ilaçlama konusunda bize güvenebilirsiniz.

Firmamız 9 yıldır WHO(Dünya sağlık teşkilatı)’nun gelişmelerini takip eden ve uygulayan,sağlık bakanlığından ruhsatlı insetisitleri halk sağlığı ve vektör kontrol uzmanı nezaretinde uygulayan yetkili ve tecrübeli bir kuruluştur. Böcek ilaçlama sektöründe Lider kuruluş olmanın haklı ve gururunu yaşamaktayız!

Böcek ilaçlama ve haşere ile kemirgen kontrolü konusunda hizmet sektörünün tüm dünyada artan önemi ve hızına paralel olarak ÖZKONTROL Haşere Kontrol İLAÇLAMA

Bilimsel ve modern hizmetlerini,teknolojik ekipmanlarını ,özenle eğitilmiş, iş disiplinine sahip profesyonel kadrosuyla alanındaki uzmanlık bilgisini ,yılların birikimini ve tecrübesini müşterilerine başarıyla sunmaktadır.Siz değerli müşterilerimizin desteğinizle devamlı yükselme azmindeyiz.

Toplam kalite anlayışı ile müşterinin uygulanan hizmetten tatminini temel hedefimiz olarak benimsedik. ÖZKONTROL Haşere Kontrol İLAÇLAMA yaptığı işin arkasında, güven, kalite ve garanti esasları arkasında çalışmaktadır.

Siz de ÖZKONTROL Haşere Kontrol İLAÇLAMA ailesinin avantajlarından faydalanmak istiyorsanız, bizi hemen arayın tanışalım. Sizlere böcek ilaçlama ve iş yeri –  pest kontrol, ilaçlama ve temizlik konusunda yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.